niedziela, 19 stycznia 2020 r.  Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Wiadomości z tagiem Osoby  RSS
Są sposoby, aby zapłacić mniejszy podatek

Dodano: 17.04.2016 7:20 | 119 odsłon | 0 komentarzy


Osoby prowadzące działalność albo dopiero myślące o założeniu firmy powinny rozważyć możliwość skorzystania z ulg i ułatwień, dzięki którym można rozliczyć PIT na korzystniejszych zasadach.

Tagi: Osoby
Źródło: www.rp.pl

Zastępca Dyrektora Centrum Informatycznego

Dodano: 15.04.2016 16:13 | 250 odsłon | 0 komentarzy


Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Osoba zatrudniona na stanowisku Zastępcy Dyrektora Centrum Informatycznego SGGW będzie bezpośrednio odpowiadała

Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa

Obszar zawodowy: Informatyka / Programowanie

Źródło: www.praca.pl

Specjalista ds. obsługi klienta

Dodano: 15.04.2016 15:01 | 222 odsłon | 0 komentarzy


EBTS Pro Assist Polska Sp. z o.o.

  Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalista ds. obsługi klienta z j. węgierskim będzie odpowiedzialna za kontakt z

Lokalizacja: dolnośląskie, Wrocław

Obszar zawodowy: Serwis / Technika / Montaż

Tagi: Osoby, Polska
Źródło: www.praca.pl

Drukarz

Dodano: 15.04.2016 14:48 | 207 odsłon | 0 komentarzy


Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną specjalizującą się w poszukiwaniu specjalistów i menedżerów różnych branż zarówno w kraju jak i za granicą. Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta – lidera branży reklamy zewnętrznej w Polsce – osoby do pracy, na stanowisku: DRUKARZ Miejsce pracy: Wrocław Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku pracy: · Kompleksowa obsługa maszyn do druku cyfrowego, · Przygotowywanie wielkoformatowego składu do druku, · Nadzór procesu druku, · Zapewnianie efektywnej pracy obsługiwanych maszyn, · Dbanie o stan techniczny maszyn. Poszukujemy właśnie Ciebie, jeśli:  · Masz doświadczenie na stanowisku drukarza cyfrowego/wielkoformatowego, · Posiadasz praktyczną znajomość obsługi programów graficznych do realizacji zleceń, · Posiadasz znajomość zagadnień branżowych, · Cechuje cię: dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność w działaniu i terminowość, · Posiadasz umiejętności manualne. Osobie zatrudnionej oferujemy: · Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie, · Możliwość rozwoju oraz doskonalenie umiejętności zawodowych (szkolenia specjalistyczne), · Pracę w przyjaznej, dynamicznej i „niekorporacyjnej” atmosferze, Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przysłanie CV na adres rekrutacje@bbgroup.com.pl z dopiskiem DRUK/Wrocław Posiadamy certyfikaty Ministra Gospodarki i Pracy nr 5355. Wstępną selekcję kandydatów przeprowadzamy na podstawie przysłanych do nas cv. Kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami, udzielamy bardziej szczegółowych informacji dot. stanowiska pracy, a także informujemy o dalszym procesie rekrutacji.   Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska oraz dopisanie w treści cv klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Kierowca autobusu, LONDYN, spotkanie z pracodawcą w Polsce

Dodano: 15.04.2016 13:43 | 263 odsłon | 0 komentarzy


Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją pracowników oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy. Aktualnie dla swojego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko: KIEROWCA AUTOBUSU w LONDYNIE Chciałbyś mieszkać w jednym z najbardziej atrakcyjnych miast w Europie? Jesteś zainteresowany pracą na angielskich warunkach? Aplikuj! Liczba miejsc pracy: 25 Spotkanie z pracodawcą w Polsce. Warunki zatrudnienia: - miejsce pracy: Londyn, - angielska umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą (zatrudnienie także w okresie zimowym), - atrakcyjne wynagrodzenie: 1950-2300&£, - praca 5 dni w tygodniu. Wymagania: - prawo jazdy kat. D, - karta do tachografu, - język angielski w stopniu dobrym, - doświadczenie jako kierowca autobusu, - pozytywne nastawienie do pracy. Zapewnimy Ci: - pomoc w znalezieniu zakwaterowania, - wsparcie w pierwszych dniach pracy, - przygotowanie dokumentów aplikacyjnych w j. angielskim, - przygotowanie umów o pracę i innych formalności w j. angielskim. Osoby zainteresowane oraz spełniające wymagania prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych do dnia 9 maja 2016 roku na adres mailowy praca@irkl.pl, a także dopisek w sprawie jakiej oferty pracy wysyłają Państwo CV. Numer kontaktowy: 535 995 195 - Justyna Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. Zgadzam się na przetwarzanie przez IRKL Sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.” Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Z-ca Dyrektora ds. Ochrony - Łódź

Dodano: 15.04.2016 13:18 | 225 odsłon | 0 komentarzy


Ogólnopolska firma z branży ochrony osób i mienia poszukuje kandydata na stanowisko: Z-ca Dyrektora ds. Ochrony Miejsce pracy: Łódź Zadania: nadzór na całością realizowanych zleceń na fizyczną ochronę osób i mienia oraz nad jakością realizowanych usług, reprezentowanie Spółki, prowadzenie rozmów handlowych z nowymi i obecnymi kontrahentami, współtworzenie i realizowanie polityki firmy w zakresie usług fizycznej ochrony mienia, analiza działań konkurencji, sporządzanie planów ochrony i instrukcji ochrony, nadzór nad pracą podległych pracowników. Oczekujemy: wpisu na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, pozwolenie na broń obiektową, doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w firmach ochrony osób i mienia, bardzo dobrej znajomości ustawy o ochronie osób i mienia oraz przepisów wykonawczych, znajomości pracy SUFO, znajomości lokalnego rynku przedsiębiorstw, znajomości zagadnień ekonomicznych, kadrowo – płacowych, prawnych, samodzielności, operatywności, dynamiki w działaniu, bardzo dobrej organizacji pracy, biegłej obsługi komputera, prawa jazdy kat. B, umiejętności nawiązywania dobrych relacji z klientami, umiejętności analitycznego i strategicznego myślenia. Oferujemy: stabilne zatrudnienie dogodny system zmian możliwość rozwoju zawodowego Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: katarzyna.rekruter@gmail.com Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Dofinansowanie dla osób niepełnosprawnych

Dodano: 15.04.2016 13:06 | 312 odsłon | 0 komentarzy


Osoby niepełnosprawne mogą starać się o dofinansowanie w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd” Moduł I - likwidacja barier utrudniających aktywizację społeczną i zawodową.

Tagi: Osoby
Źródło: www.plock.eu

Kierownik Działu Gastronomii - Hotel 5*

Dodano: 15.04.2016 12:44 | 206 odsłon | 0 komentarzy


Jobfinder

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów: Osoba na tym stanowisku powinna posiadać doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi oraz powinna posiadać

Lokalizacja: zachodniopomorskie, Okolice Torunia

Obszar zawodowy: Gastronomia / Catering

Tagi: Osoby
Źródło: www.praca.pl

Kierownik Działu Gastronomii - Hotel 5*

Dodano: 15.04.2016 12:44 | 229 odsłon | 0 komentarzy


Jobfinder

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów: Osoba na tym stanowisku powinna posiadać doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi

Lokalizacja: kujawsko-pomorskie, Okolice Torunia

Obszar zawodowy: Kadra zarządzająca

Tagi: Osoby
Źródło: www.praca.pl

Kierownik Działu Gastronomii - Hotel 5*

Dodano: 15.04.2016 12:44 | 210 odsłon | 0 komentarzy


Jobfinder

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów: Osoba na tym stanowisku powinna posiadać doświadczenie w kierowaniu zespołem ludzi oraz powinna

Lokalizacja: opolskie, Okolice Torunia

Obszar zawodowy: Gastronomia / Catering

Tagi: Osoby
Źródło: www.praca.pl


Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 nazwadomeny.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone